nshome

Blog

Trendy skandynawskie z jesienno-zimowej kolekcji Bloomingville 2016

Trendy skandynawskie z jesienno-zimowej kolekcji Bloomingville 2016

Propozycje z ostatniej kolekcji jesień-zima 2016 marki Blomingville, jest przyjemnie, ciepło, kolorowo i przytulnie. Każde wnętrze nawet najmniejsze jest odpowiednie aby podkreślić jego charakter z najnowszymi propozycjami marki Bloomingville – zobaczcie!

W miarę jak życie staje się coraz bardziej napięte, nasze domy stały się naszym sanktuarium. Kierując się prostotą, spokojem i bezkompromisowości, jesienią / zimą trendy 2016 odzwierciedlają naszą potrzebę wyłączenia i usuwania; Skupić się na rzeczy, które naprawdę mają znaczenie.

Mając to na uwadze, jesteśmy szczęśliwi i dumni, że zaprezentujemy Państwu kolejną kolekcję Bloomingville. Kolekcja, która zapewnia doskonałą okazję do stworzenia świątyni i wciąż zmieniającego się domu dzięki wspaniałym wyborom modnych wzorów wnętrz. Kolekcja jesienno-zimowa 2016 zaczyna się w 1970 roku; Klasyczne wzory i szyby sygnatur, naturalne tekstury, ostre krawędzie i miękkie kształty uzupełniają ciepłe, złote i uspokajające kolory, a meble stają się coraz bardziej dostosowane i intuicyjne.

W tej perspektywie wchodzimy w sezon pełen emocji, współczucia i zmysłowości, w których kształty rzeźbiarskie, piękna ceramika i tkaniny strukturalne są elementami podstawowymi.

Połączenie różnych kształtów i kolorów tonowo-tonowych nadal jest silne, zapewniając odnowiony, inspirujący dotyk do istniejącego wystroju. Widzimy klasyczne jesienne kolory ukazane w pięknej, nowej ceramiki i domowych akcesoriach. Sezonowe trendy uosabiają naszą kobiecość w zakurzonych różach i nietkniętych fioletach, aby być zakłóconym przez musztardowy kontrast.

Dwa ulubione kolory akcentu w tym sezonie jesiennym są niebieskie i zielone; Kolory wyróżniające się doskonale na tle czarnego, białego i drewna. Szczególnie widzimy niebieski oceaniczny kolor w oszałamiającym tablecie Sandrine – przykryj naczynia stołowe i ustaw idealny stół na noc z przyjaciółmi; Użyj drewna i złota, aby wszystko to razem. Idź szalony i dodaj wazony w zakurzonych polach – prawie czujesz się jak w domu.

bloomingville-jesien-zima-2016-01

Ceramika doskonale odnajduje swoje miejsce w stylu skandynawii.

bloomingville-jesien-zima-2016-02Chłód metalu ocieplony tekstylnymi i futrzanymi dodatkami, kwintesencja stylu odległej skandynawii.

bloomingville-jesien-zima-2016-03

Poduszki i krzesła marki Bloomingville – wygoda w stylowym wydaniu.

bloomingville-jesien-zima-2016-04

Doskonałe miejsce do odpoczynku …

bloomingville-jesien-zima-2016-05

Odrobina przyjemniej zieleni, żywe rośliny dodają wnętrzu energii.

bloomingville-jesien-zima-2016-06

Pastelowo i na złoto, piękne dodatki…

bloomingville-jesien-zima-2016-07

bloomingville-jesien-zima-2016-08

bloomingville-jesien-zima-2016-09

bloomingville-jesien-zima-2016-10

bloomingville-jesien-zima-2016-11

bloomingville-jesien-zima-2016-12

bloomingville-jesien-zima-2016-13

bloomingville-jesien-zima-2016-14

bloomingville-jesien-zima-2016-15

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *