nshome

Blog

Poduszki dekoracyjne w stylu skandynawskim Bloomingville z najnowszej kolekcji 2013

Poduszki dekoracyjne w stylu skandynawskim Bloomingville z najnowszej kolekcji 2013

Nareszcie dostępny jest już najnowszy katalog Bloomingville – firmy zajmującej się projektowaniem, wyszukiwaniem, dobieraniem i dostarczaniem wysokiej jakości tradycyjnych mebli, dodatków i akcesoriów dekoracyjnych w naturalnym stylu skandynawskim.
Nowa kolekcja przygotowana na okres jesień/zima 2013 roku zawiera w sobie olbrzymią dawkę inspiracji tworzonych przy użyciu niebanalnych i pełnych uroku mebli, lamp, tekstyliów dekoracyjnych, a także oryginalnych przedmiotów i akcesoriów wprowadzających do wnętrz domów klimat odległej Skandynawii.

Styl skandynawski, dzięki swojej naturalności, urokowi i harmonii w aranżacji wnętrz, od lat systematycznie powiększa grono swoich zwolenników. Czyste, zadbane i przestronne pomieszczenia zagospodarowane tradycyjnymi i naturalnymi meblami, a także dopełnione ciepłem oryginalnych lamp i podkreślone dodatkami i tekstyliami dekoracyjnymi wprowadzają do domu ciszę, spokój i niesamowitą atmosferę ładu.

To właśnie liczne dodatki i tekstylia są tymi elementami, przez które mamy możliwość kreatywnego podkreślenia kierunku aranżacji wnętrz naszego domu i mieszkania. Poduszki dekoracyjne w stylu skandynawskim są w tym względzie nieocenionym środkiem i pomocą w tworzeniu przepięknych kompozycji podnoszących zarówno wartość estetyczną, jak i funkcjonalną pomieszczenia.

Zobacz galerię inspiracji najnowszej kolekcji poduszek dekoracyjnych od Bloomingville, które znajdziesz w ofercie sklepu North&South Home.

Dekoracja wnętrz Bloomingville

Tekstylia dekoracyjne marki Bloomingville to produkty o najwyższej klasie wykonania, które zachowują pełnię walorów użytkowych i estetycznych.

Poduszki dekoracyjne Bloomingville

Bogata różnorodność ciekawego wzornictwa gwarantuje perfekcyjny dobór poduszek dekoracyjnych do aranżacji wnętrza.

Poduchy dekoracyjne bloomingville

Poduchy Bloomingville tworzone są z najlepszych materiałów zapewniających wysoką jakość wykończenia i niezwykłą delikatność produktów.

Jaśki dekoracyjne bloomingville

Tekstylia dekoracyjne marki Bloomingville z powodzeniem wpiszą się w styl wystroju każdego domu.

Tekstylia dekoracyjne bloomingville

Poduszki dekoracyjne w stylu skandynawskim umiejętnie podkreślą lub stonują paletę barw pomieszczenia i uczynią go bardziej pogodnym.

Niezależnie od preferowanych rodzajów poduszek i poduch do dekoracji wnętrz, te niesamowite tekstylia z powodzeniem uzupełnią aranżację każdego pomieszczenia. Zobacz, jakie ciekawe efekty w wystroju wnętrz możesz uzyskać przy pomocy poduszek dekoracyjnych marki Bloomingville dostępnych w sklepie North&South Home.

Jeśli interesujesz się dekoracją wnętrz w stylu skandynawskim, odwiedź koniecznie stronę internetową sklepu North&South Home, który w swojej ofercie posiada produkty najlepszych projektantów z całego świata. Szeroki wybór i niskie ceny. Zobacz!

Poduszki dekoracyjne w stylu skandynawskim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *