nshome

Blog

Meble Bloomingville w stylu skandynawskim – jesień/zima 2013

Meble Bloomingville w stylu skandynawskim – jesień/zima 2013

Naturalne materiały, surowość i delikatne wykończenie. Tak w kilku prostych słowach opisać można styl skandynawski obecny w oryginalnych meblach od Bloomingville. Kierunek aranżacji wnętrz w duchu natury i prostolinijnego wzornictwa narodził się w odległej krainie Skandynawii, gdzie wygoda i funkcjonalność została połączona nie tylko z materiałami pochodzenia naturalnego, ale także z tymi odzyskiwanymi w procesie recyklingu.

Aranżacja wnętrz w kierunku skandynawskim z jednej strony podkreśla minimalizm wzornictwa, a z drugiej, stawia na pełną wartość użytkową oryginalnych mebli, dodatków i akcesoriów. Dom, który urządzony zostanie meblami skandynawskimi stanowić będzie oazę spokoju i ciepła delikatnie podkreślaną przez każdy element jego wykończenia.

Za sprawą uznanej w świecie marki Bloomingville, możemy samodzielnie zmienić dostępną przestrzeń mieszkania i domu w pełne uroku miejsce harmonijnie łączące cechy użytkowe z walorami estetycznymi. Meble skandynawskie marki Bloomingville to doskonały sposób na aranżację zarówno niewielkich, jak i przestronnych pomieszczeń. Zobacz, jak niesamowite efekty możesz osiągnąć dzięki oryginalnym meblom wykonanym w stylu Skandynawii. Zainspiruj się magią produktów z najnowszej kolekcji jesień/zima 2013.

Skandynawskie meble Bloomingville

Stoły i ławy z naturalnego drewna idealnie kontrastują z pastelową kolorystyką pomieszczenia.

Meble w stylu skandynawksim

Skandynawskie stoły i blaty od Bloomingville to również oryginalne meble z łatwością wkomponowujące się w istniejącą aranżację wnętrz.

Meble skandynawskie bloomingville

Okrągłe stoły i stoliki to nieocenione elementy wystroju bogato przyozdobionych pomieszczeń.

Umeblowanie skandynawskie Bloomingville

Innowacyjne pomysły projektantów mebli Bloomingville z powodzeniem odnajdują zastosowanie nawet w niewielkich obszarowo miejscach.

Skandynawskie meble marki bloomingville

Wygoda, styl i funkcjonalność. Meble w stylu skandynawskim to gwarancja wysokiej jakości użytkowej i estetyki wykonania.

Bogaty katalog ciekawych propozycji mebli Bloomingville zawiera w sobie znacznie więcej pełnych uroku inspiracji. Zobacz ofertę sklepu North&South Home, w której odnajdziesz najlepsze artykuły wykonane w prawdziwym stylu Skandynawii.

Więcej informacji o wysokiej jakości produktach firmy Bloomingville w niskiej cenie znajdziesz na stronach internetowych sklepu North&South Home.

Meble skandynawskie Bloomingville

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *