nshome

Meble Bloomingville

Duńska firma Bloomingville rozpoczęła swoją działalność w roku 2000 i stała się jedną z najsłynniejszych marek nastawionych na projektowanie oraz produkcje wysokiej jakości mebli i wyposażenia wnętrz domowych oraz ogrodowych. Początkowo zajmowała się jedynie importem towarów innych europejskich firm, z czasem projektami zajęła się założycielka tej firmy – Betina Stampe. Dziś, w Bloomingville tworzone są piękne projekty, których design jest mieszanką różnych stylów.

velkommen til bloomingvil

Podstawą jest oczywiście styl skandynawski, aczkolwiek widać również inspiracje bogatymi, egzotycznymi zdobieniami, które od razu nasuwają skojarzenia z Azją i Afryką. Ogromnym atutem tej pochodzącej z Danii firmy jest dbałość o wysoką jakość produktów. Warto również wspomnieć o tym, że wykonywane są one ręcznie, co zapewnia im nie tylko unikalny wygląd, ale też specyficzny, osobisty charakter. Poza projektowaniem i wytwarzaniem elementów wyposażenia wnętrz, w Bloomingville nie zapomniano o początkach – firma ta nadal od czasu do czasu zajmuje się sprowadzaniem wartych uwagi produktów z innych, odległych rejonów świata, dzięki czemu czasami w ich ofercie można odnaleźć prawdziwe perełki. Asortyment firmy Bloomingville cechuje się estetycznym wykonaniem i wysoką jakością, dzięki czemu zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Normal

Wizja marki Bloomingville

„To be Europe’s leading supplier in our segment of home and garden accessories for the retail and e-commerce markets. To provide the best possible combination of design, quality and price. To make the process of buying our products a positive experience for every customer. To increase the company’s market value”

Chęć nieustającego podnoszenia wartości marki oraz pozostawania liderem na europejskim rynku w dziedzinie dostarczania mebli i akcesoriów do domu i ogrodu, zarówno w sferze handlu detalicznego, jest głównym celem działalności marki Bloomingville. Firma wyznaje zasadę, wedle której tylko odpowiednia mieszanka stylu, jakości i ceny jest w stanie zapewnić klientom radość z dokonywanych zakupów.

Normal (66)

Misja marki Bloomingville

„Bloomingville designs and sources home and garden accessories for the retail and e-commerce markets. We provide industry-standard custommer service, and offer the best products with great design, high quality, competitive prices, delivery security and professionalism”

Misja Bloomingville jest tożsama z pierwotnymi założeniami leżącymi u podstaw budowy firmy. Najważniejszym zadaniem jest projektowanie, a także odszukiwanie i dostarczanie mebli, przedmiotów i akcesoriów o najwyższej klasie wykonania, niebanalnym wyglądzie i konkurencyjnej cenie. Dziś firma Bloomingville prężnie funkcjonuje w sferze handlu detalicznego i elektronicznego, w których wyróżnia się pełnym profesjonalizmem, szczególnie w dziedzinie wparcia i bezpieczeństwa procesu zakupów.

Normal (16)

Więcej informacji o producencie:

strona internetowa: http://www.bloomingville.com/

profil facebook: https://www.facebook.com/Bloomingville

profil pinterest: http://pinterest.com/bloomingville/