nshome

Blog

Ciepła kolekcja wiosna-lato 2017 od Bloomingville

Ciepła kolekcja wiosna-lato 2017 od Bloomingville

Witamy w naszym najnowszej kolekcji wiosna-lato 2017 (Spring-Summer 2017) od Bloomingville bogatych  przestrzeni wnętrz inspirowanych przez japońskie tradycje projektowe, z głęboką miłością do rzemiosła i prostych szczegółów. Retro jest z powrotem w pełnym powrocie pełne wspaniałych interpretacji klasycznych wzorów. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba!

STYL SKANDYNAWSKI NORDIC SUMMER

W tym sezonie dostrzegamy subtelne użycie kolorów kontrastujących z wyrazistym użyciem wysokiej jakości materiałów. To szczególnie dotyczy przestrzeni zewnętrznych. Utwórz ostateczny wygląd latynoamerykański z klasycznymi krzesłami do pracy, miękkimi ręcznikami hammamowymi i praktycznymi matecznikami plażowymi. Doskonale nadajemy się na idealne warunki piknikowe, w tym nasz nowy kosz piknikowy tak stylowy i funkcjonalny, dostaniesz podziwiające oczy wszędzie!

STYL SKANDYNAWSKI – RÓŻNE ELEMENTY
W tym sezonie podkreśla bogatą paletę materiałów z luksusowego zamszu do ręcznie robionej ceramiki. Z dużą dbałością, aby tendencja była właściwa, leży w kontrastach. Miękkie i czyste linie zwiększają równowagę, podczas gdy szorstkie powierzchnie takie jak splot przynoszą charakter i osobowość.

bloomingville kolekcja wiosna lato 2017

Więcej na temat kolekcji oraz katalogi PDF do pobrania na oficjalnej stronie Bloomingville:

SS17 collection

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *