nshome

Blog

Akcesoria i dekoracyjne dodatki kuchenne Bloomingville z kolekcji jesień/zima 2013

Akcesoria i dekoracyjne dodatki kuchenne Bloomingville z kolekcji jesień/zima 2013

Wspaniale urządzona kuchnia w stylu skandynawskim jest jasną, pogodną i dobrze oświetloną częścią domu, w której wszystko znajduje się na właściwym miejscu. Kuchnie skandynawskie to harmonijnie zagospodarowane pomieszczenia o wysokich walorach estetycznych. Kuchnia jest jednym z centralnym punktów domu, w którym spędzamy znaczną część naszego życia. Warto zatem zadbać, aby było to miejsce pełne ciepła, wygodne i funkcjonalne.

Misja zręcznej aranżacji przestrzeni kuchennych nie należy do łatwych zadań. Dostępny obszar użytkowy należy wykorzystać tak, aby nie tylko skutecznie spełniał swoją rolę, leczy by dodatkowo idealnie wkomponowywał się w aranżację całego domu, czy mieszkania. Zadanie to, przy odrobinie szczęścia i pomocy ze strony oryginalnych dodatków dekoracyjnych, możliwe jest jednak do wykonania.

Firma Bllomingville jest jednym z tych producentów, którzy projektują i dostarczają niebanalnych akcesoriów i dodatków kuchennych. Duński bloomingville to utalentowana drużyna projektantów, która nieprzerwanie od 2000 roku tworzy niezliczoną paletę produktów w naturalnym stylu Skandynawii. Naturalne materiały, silne przywiązanie do natury oraz wysoka jakość sprawia, że dodatki i akcesoria kuchenne sygnowane logiem Bloomingville stanowią dziś chętnie wybieraną markę wśród profesjonalnych dekoratorów wnętrz.

Zobacz ciekawe propozycje akcesoriów i dodatków dekoracyjnych do kuchni z najnowszego katalogu Bloomingville z kolekcji jesień/zima 2013.

Kuchnia w sylu skandynawskim

 Kuchnia urządzona w stylu skandynawskim to miejsce pogodne i w pełni funkcjonalne.

Akcesoria kuchenne bloomingville

Każdy z poszczególnych dodatków i akcesoriów kuchennych wnosi swą unikalną wartość estetyczną.

Dodatki kuchenne Bloomingville

Ogromna różnorodność talerzyków, miseczek i kubeczków pozwala na swobodę wyboru zestawu dopasowanego do stylu, w którym urządzona jest nasza kuchnia.

Skandynawskie dodatki kuchenne

Dodatki i akcesoria kuchenne bloomingville to solidne, lecz delikatne w dotyku produkty o interesującym wzornictwie.

Dekoracje kuchenne bloomingville

Kuchnia w stylu skandynawskim to nie tylko miejsce przepełnione walorami smakowymi, ale również elegancko urządzona przestrzeń przykuwająca spojrzenia gości.

Prezentowane powyżej są tylko nieliczne z bogatej gamy aranżacji kuchennych stworzonych przy wykorzystaniu interesujących akcesoriów kuchennych marki Bloomingville dostępnych w sklepie North&South Home.

Więcej o najlepszych dodatkach i akcesoriach do dekoracji kuchni znajdziesz na stronach internetowych sklepu North & South Home. Szeroki wybór artykułów uznanych producentów w niskiej cenie. Zobacz więcej!

Profesjonalne dodatki i akcesoria kuchenne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *